AŞI OLDUNUZ; PEKİ BAĞIŞIKLIĞINIZ NE ZAMAN OLUŞUYOR? SİZİ VE DİĞERLERİNİ NE KADAR KORUYOR?
Bu gün için aşılar SARS CoV-2 virüsü ile hastalığa karşı elimizdeki en etkin silahlar. Şu anda kullanımda olan covid-19 aşılarının hepsi iki dozluk aşılar.

SARS-CoV-2 Mutasyonları
Şuana kadar dolaşımda olduğu tespit edilen mutasyon veya varyantlar hakkında ne biliyoruz?

COVID-19 Aşıları
COVID-19 için şuan tüm dünyada 3. Faz çalışmalarının ön raporları sunulan, kullanımda olan farklı yöntemler kullanılan 5 farklı aşı vardır

Antikor testi nedir ve ne zaman yaptırılır?
Antikor testleri hastalığın erken döneminde tanı amacıyla kullanılamaz.

AĞAÇKAKANGİLLER | WOODPECKERS | PICIDAE
Takvimlerimizi çevre kirliliği, iklim değişikliği, ekolojik denge konularında farkındalık yaratmak amacıyla hazırlıyoruz. Geçen sene konu başlığımız endemik çiçeklerdi, bu sene KUŞlar.

Achelousaurus
Achelousaurus, yaklaşık 74,2 milyon yıl önce, Geç Kretase Dönemi'nde, bugün Kuzey Amerika olarak bilinen coğrafyada, yaşamış bir centrosaurin ceratopsid dinozor cinsidir.

İlgililerin Dikkatine,
9 Ocak 2021 tarihinde, Saat 22:00 - 03:00 arası (Cumartesi'yi Pazar'a bağlayan gece) planlı sistem bakım çalışması yapılacaktır.

Kurucu ve Yöneticimiz Dr. Yahya R. Laleli'nin Yeni Yıl Mesajı
Yeni yıl benzer güzel haberlerle dolu olsun...

SARS-COV-2'NİN YENİ VARYANTI
Birleşik Krallık’da ilk kez Eylül 2020 de fark edilen varyant, virüsün insan ACE2 reseptörüne bağlanmak için kullandığı spike proteininin reseptör bağlanma genomunda N501Y mutasyonu da dahil bir dizi mutasyonu taşır

YILBAŞI TATİLİ ÇALIŞMA SAATLERİ
Değerli Hastalarımız, Yılbaşı tatili ve COVID-19 önlemleri çerçevesindeki sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle; 31 Aralık 2020 – 03 Ocak 2021 tarih aralığında merkez ve şubelerimizin çalışma saatleri aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir.

« Geri1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10İleri »
1 ile 10 arası (Toplam 300 Sonuç Bulundu)