SİZE ÖZEL CHECKUP

Check-up, genel bir sağlık taramasıdır. Sağlıklı bireylerin vücut sağlığının belirli aralıklarla değerlendirilmesi olası hastalıklara erken tanı konmasını ve/veya hastalık oluşmadan önlem alınmasını sağlar. Kendisine ve sağlığına özen gösteren kişiler check up yaptırırlar. Kronik hastalıkların bir çoğunda özellikle başlangıç döneminde semptomlar (belirtiler) hafiftir. Bu dönemde hastalara sadece belirtilerle teşhis koymak zor olacaktır, oysa check-up sırasında yapılan testler ve radyolojik tetkikler, belirti vermeyen veya çok az belirti veren bu hastalıkların tanısının erken konmasına yardımcı olacaktır. Özellikle kanser gibi hastalıkların erken teşhisi son derece önemlidir. Check-up taramaları sonucunda bu tür hastalıkların erken teşhis edilmesi, tedavi başarısını da artırmaktadır.

Kurumumuzda check- up hizmetleri yaş ve cinsiyet bilgilerine göre kategorize edilmiştir. Her yaşta check-up sırasında yapılması gereken tetkikler değişmektedir. Tecrübeli doktorlarımızın size eşlik ettiği check-up programına karar verirken yaş, cinsiyet ve anamnez, aile sağlık öyküsü gibi bilgileriniz yardımcı olmaktadır.

Check-up sırasında kan, idrar ve gaita tahlillerinin yanısıra EKG, SFT, USG, batın USG, troid USG, Efor testi, mammografi ve PA akc grafisi gibi tetkikleri yapılmaktadır. Tüm sonuçlar aynı gün içinde alınmakta ve check-up hekimi tarafından değerlendirilmektedir. Check-up için gelen hastanın check-up hekimi tarafından takipleri yapılmaktadır.

[Check-up Bilgilendirme Formu İçin Tıklayınız!]

SAĞLIK KONTROLÜ (40 YAŞ ÜSTÜ BAY) | SAĞLIK KONTROLÜ (40 YAŞ ÜSTÜ BAYAN) | SAĞLIK KONTROLÜ (18-39 YAŞ GENEL CHECK UP)

FONKSİYONEL TIP PANELLERİMİZ | KARDİYOLOJİ CHECK-UP